Bielizna Loveday London

Od jakiegoś czasu mam obsesję na punkcie Loveday London. Ale jak wielu ludzi, to poza moim przedziałem cenowym. Kiedy więc zobaczyłem, że zestaw, którego pożądałem, trafia do sprzedaży, szybko oddałem pieniądze. Kupiłam majtki w średnim rozm...

3 years ago, comments: 0, votes: 0, reward: $0.00

Od jakiegoś czasu mam obsesję na punkcie Loveday London. Ale jak wielu ludzi, to poza moim przedziałem cenowym. Kiedy więc zobaczyłem, że zestaw, którego pożądałem, trafia do sprzedaży, szybko oddałem pieniądze. Kupiłam majtki w średnim rozmiarze i małe do pończoch od coco-de-mer. Niestety stanik w moim rozmiarze był wyprzedany, więc kupiłam tę pełną cenę w dużej cenie bezpośrednio ze strony internetowej Loveday London. Moja paczka z coco-de-mer została przetworzona i wysłana w ciągu godziny i dotarła kilka dni później do Australii. Zwykłe opakowanie i bezpłatna dostawa zawsze zajmują wysokie miejsca w mojej książce, ale byłem pod wrażeniem ich szybkości. Z Loveday London stanik trwał trochę dłużej. Minęło 6 dni od złożenia zamówienia do otrzymania wiadomości e-mail z informacją, że zamówienie zostało zakończone, a następnie kolejne 6 dni na dostarczenie paczki. Ale kiedy dotarł, był w pięknym pudełku zawiniętym w bibułkę ze wszystkimi wykończeniami. Zestaw Leandra wykonany jest z luksusowych materiałów i jest wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Zawiera jagnięcą skórę, włoską koronkę, jedwabny tiul i pozłacaną odzież. Estetycznie uwielbiam ten zestaw. W praktyce tego nienawidzę. Wiem, że to marka buduarowa i że bycie praktycznym jest prawdopodobnie mało priorytetowe Biustonosze na duży biust . Ale bardzo mnie denerwuje (mówiąc grzecznie), że podwiązka f * # &: £ wygląda i wydaje się, że pęknie, jeśli będę się poruszać zbyt szybko, nie mówiąc już o jakimkolwiek hardkorowym romansie, który może mieć miejsce. Tak, materiały są piękne i luksusowe, a to duży plus, że każdy egzemplarz jest wykonany w Wielkiej Brytanii.

Do czego służy Biustonosze

Ale jeśli ledwo nadaje się do noszenia, czy warto? Po prostu przymierzając udało mi się wciągnąć jedwabny tiul, mimo że dotknąłem go jęczmieniem. Mój główny problem z pończochami polega na tym, jak paski do pończoch są przymocowane z przodu do bardzo cienkiego jedwabnego tiulu Biustonosze . Uważam, że powinno to zostać w jakiś sposób wzmocnione. Nie mogłam się doczekać noszenia biustonosza i majtek po tym, jak przezwyciężyłam początkowe rozczarowanie podwiązkami. Niestety znowu się zawiodłem. W rzeczywistości stanik naprawdę dobrze dopasowuje się do rozmiaru zespołu. Niestety jeden z kubków jest dziwnie przecięty. Wewnętrzna część miseczki jest zbyt duża / zbyt długa, aby nie przylegała do tkanki piersi. Kiedy płacę blisko 300 dolarów za stanik, spodziewam się, że będzie pasował lepiej niż te za 5 dolarów.

Możliwości wykorzystania Biustonosze

Jest też z boku mojego mniejszego piersi, więc jest wyjątkowo zauważalny.

Szczegółowe dane Biustonosze

Myślę o zmianie miseczek, jeśli to możliwe, ponieważ jest naprawdę niesamowity, a styl jest bardzo fajny. Nawet gdybym miał nosić ten zestaw tylko do celów buduarowych, nadal bym go przerobił, ponieważ nie ma nic seksownego w źle dopasowanym staniku. Myślę, że ten stanik byłby odpowiedni dla kogoś, kto jest pełny na górze z dużą projekcją do przodu. Majtki byłyby idealne, gdybym zamówiła swój normalny rozmiar. Wyglądały na małe i bardzo niskie w modelu, więc pomyślałem, że będą małe. Myliłem się, a medium jest zdecydowanie za duże. Ponieważ nie mam dość tyłka, aby je wypełnić, skóra leży niezgrabnie i zwisa. Chociaż muszę dodać, że za każdym razem, gdy go przymierzam, dopasowanie jest trochę lepsze. Jakby skóra się trochę bardziej formowała. Z przykrością stwierdzam, że to najbardziej rozczarowany którykolwiek z moich zakupów. Może dlatego, że byłem tak podekscytowany, a moje oczekiwania były zbyt wysokie? Nie zrozum mnie źle, uwielbiam to. Kolor jest żywy, wygodny i ma ekscytujący design.

Kto teraz szuka Biustonosze

Po prostu nie leży dobrze na moim ciele.

Cztery mity o Biustonosze

Próba robienia zdjęć była prawie niemożliwa. Nie chciałem, żeby ta recenzja była negatywna, ale zawsze staram się być w 100% szczery. Nadal będę wspierać Loveday London, ale w przyszłości kupię tylko biustonosze ouvert, aby wyeliminować wszelkie problemy z rozmiarem miseczek.

Zaprzyjaznione strony:
Bielizna damska
Stroje kąpielowe(https://kusicielka-bielizna-damska.jimdosite.com/)
Stanik do karmienia(http://network-marketing.ning.com/profiles/blog/list?user=0dijp01ynuo2d)