Zakup bielizny w internecie

Jestem pewna, że nie jestem jedyną osobą, która kupiła coś w sieci tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że to nie jest to, czego oczekiwałaś. Kupowanie bielizny online jest zarówno łatwe, jak i trudne. O 3 nad ranem po kilku kieliszkach wina ...

3 years ago, comments: 0, votes: 0, reward: $0.00

Jestem pewna, że nie jestem jedyną osobą, która kupiła coś w sieci tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że to nie jest to, czego oczekiwałaś. Kupowanie bielizny online jest zarówno łatwe, jak i trudne. O 3 nad ranem po kilku kieliszkach wina może być trochę za łatwo. Bye bye money. Więc oto kilka wskazówek, które chciałabym mieć w tamtych czasach, aby uniknąć poważnych przykrości. PIERWSZY RAZ Jeśli to twój pierwszy raz kupując od marki, moja rada jest kupić sprzedaży. Osobiście nie jestem w stanie podjąć zobowiązania do zakupu za pełną cenę marki, której nigdy wcześniej nie próbowałam.

Alternatywne rozwiązania do Body

Jakie jest dopasowanie? Jak wyglądają tkaniny na żywo? Jest to kosztowny błąd, aby zrobić, jeśli dopasowanie nie działa dla Ciebie, a następnie nie jest zwrotny. Wiele osób / asystentów sprzedaży spojrzeć w dół na ciebie za zakup sprzedaży, ale jest to najlepszy sposób, aby uzyskać poczucie dla marki z mniejszym ryzykiem finansowym dla siebie. ZAPOZNAJ SIĘ Z TABELĄ ROZMIARÓW Tabele rozmiarów są Twoimi przyjaciółmi. Przejdź przez każdy aspekt z nich. Wyciągnij tę taśmę mierniczą! Każda tabela rozmiarów jest inna, więc podczas gdy Ty możesz mieć jeden rozmiar w marce A, przy tych samych pomiarach możesz być o rozmiar większy w marce B. CZYTAJ RECENZJE Przeczytaj jak najwięcej opinii o marce lub produkcie, który zamierzasz kupić. Najlepsze informacje pochodzą zazwyczaj od innych osób uzależnionych od bielizny. Również zobaczenie, jak ten sam produkt pasuje na różnych typach ciała, jest niezwykle pomocne. Jeśli nadal nie jesteś pewna, wyślij e-mail do działu obsługi klienta danej marki i poproś o więcej informacji i porad. SPRAWDŹ POLITYKĘ ZWROTÓW To może wydawać się oczywiste, ale w ferworze chwili, kiedy jesteś podekscytowana zakupem czegoś nowego i niesamowitego, może to być ostatnia rzecz, o której myślisz Biustonosze na mały biust .

Co musisz wiedzieć o Body

Nie wszystkie marki/sklepy przyjmują zwroty. Niektóre z nich nie przyjmują zwrotów bielizny ze względów higienicznych. Bielizna i akcesoria wykonane na zamówienie w 99% przypadków nie podlegają zwrotowi. Jeśli przyjmują zwroty, zazwyczaj jest bardzo krótki okres czasu na odesłanie towaru. Również koszty przesyłki zwrotnej mogą być ponoszone przez Ciebie osobiście. ZAKUPY W SIECI Jeśli masz czas, rozejrzyj się w sieci. Niektóre marki są zaopatrzone na wielu stronach internetowych i wszystkie mają różne plusy i minusy. Co ja szukam jest bezpłatna wysyłka. Jeśli jest bezpłatna wysyłka ponad 200 dolarów i moje zamówienie wynosi 150 dolarów, jestem bardziej niż szczęśliwy, aby kupić coś ekstra, niż płacić 15 dolarów za wysyłkę Body . Również w przypadku zakupów na międzynarodowych stronach internetowych zawsze najlepiej jest robić zakupy w lokalnej walucie, ponieważ czasami występują ogromne różnice w ich kursach wymiany walut. Również zapisanie się na listę mailingową zazwyczaj daje Ci powitalną zniżkę w wysokości 10% i warto z niej skorzystać. PODATKI I IMPORT Pamiętaj o opłatach celnych obowiązujących w Twoim kraju. W przypadku Australii, jeśli posiadasz towary o wartości przekraczającej 1000$ w jednym zamówieniu, zostaniesz obciążony podatkiem importowym i nie jest on tani. Ten podatek musi być zapłacony, aby zwolnić swoje przedmioty, a jeśli zdecydujesz się zwrócić swój zakup nie dostaniesz podatku z powrotem! Również jeśli robisz zakupy na europejskich stronach internetowych, sprawdź kto pobiera podatek VAT, a kto nie przy wysyłce do Australii. Technicznie nie musimy go płacić, więc jest to rodzaj 20% zniżki, gdy jest dostępna. OPCJE DOSTAWY Zawsze idę na śledzenie opcji dla poczty, jak nie ma nic gorszego niż zamówienie brakuje.

Alternatywne strony do Body

Jasne, że jest to 10$ droższe, ale bielizna to cenny towar i lubię wiedzieć, gdzie na świecie są moje maleństwa. MIEJ LISTĘ ŻYCZEŃ Zapisz rzeczy, które faktycznie chcesz kupić i zapisać w jego kierunku. Łatwo jest dać się rozproszyć przez sprzedaży i promocji, ale jeśli chcesz to tylko dlatego, że jest na sprzedaż, to prawdopodobnie nie są zakupy mądrze. To może brzmieć jak trochę sprzeczności do mojej pierwszej sugestii, ale to odnosi się do długoterminowych kawałków inwestycyjnych. Lepiej kupić jedną rzecz, którą naprawdę chcesz, jak jedwabne pończochy ponad zestaw sprzedaży z Heidi Klum, że prawie pasuje ... BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ Istnieje wiele artykułów na temat bezpiecznych zakupów online. Najważniejszą ich częścią jest upewnienie się, że kupujesz u renomowanego sprzedawcy lub jeśli kupujesz poza eBay/etsy/depop upewnij się, że mają opinie powyżej 95%. Najlepszym sposobem zapłaty jest PayPal.

Jak odnajdować Body

Jest bezpieczny, szybki i łatwy w użyciu. Nic tak naprawdę nie jest porównywalne z zakupami w prawdziwym sklepie, ale dla wielu ludzi nie jest to rzeczywistość. Ograniczenia magazynowe, rozmiary, lokalizacja i budżet mają wpływ na opcje, jeśli chcesz spróbować przed zakupem.

Dodatkowe możliwości Body

Zakupy online są o wiele łatwiejsze, łatwiej dostępne i stosunkowo bezstresowe. A co więcej, możesz zrobić to wszystko w zaciszu własnego domu, pijąc herbatę w piżamie.

Zaprzyjaznione strony:
Szlafrok damski
Biustonosze
Bielizna wyszczuplająca